как подготовится к переезду

איך להתכונן למעבר דירה?

1. איך להתכונן למעבר דירה?

מדובר ברגע מרגש שמחכים לו בציפיה, המפתחות לדירה החדשה נוספו לצרור המפתחות, ובמחשבותיכם אתם כבר יושבים בבית החדש על הספה האהובה עליכם. החלק הכי קשה זה המעבר עצמו. לשם כך חשוב לדעת מראש מה צריך כדי לעבור דירה ואיך לארגן נכון את כל התהליך. הנה השלבים העיקריים שיקלו מאוד על המעבר


2. תפטרו מהדברים המיותרים

מומלץ לארגן את כל הדברים שלכם, הרהיטים ומכשירי החשמל מספר שבועות מראש. נסו לחשוב על המקום החדש ומה אתם באמת צריכים להעביר אליו, ומה על מה ניתן לוותר. פעלו על פי כלל פשוט: אם הפריט לא היה בשימוש במשך יותר משנה, סביר להניח שלא תזדקקו לו יותר.
יש לכם דברים במצב טוב, אבל אתם לא צריכים אותם בדירה החדשה? הפתרון הוא להחליף, למחזר, לתרום, או למכור במחיר מוזל.


3. מדידת גודל הרהיטים ומוצרי החשמל

זהו אחד הדברים החשובים והמרכזיים שצריך לעשות בזמן מעבר לדירה חדשה. השתמשו בסרט מדידה ורשמו את המידות של כל הריהוט שאתם מתכננים לקחת לבית החדש. זה מה שיסייע לכם להעריך את גודל התכולה ולבחור את ההובלה המתאימה לכם. בנוסף, זה מומלץ כדי לדעת מראש האם הרהיטים יעברו בפתחים כמו מעליות ודלתות.


4. לתכנן את מיקום הפריטים במקום החדש

חשבו כיצד הציוד והריהוט יהיו ממוקמים במקום החדש. לאחר ההובלה תוכלו לסדר הכל במהירות לפי התוכנית, מבלי להעביר חפצים גדולים מספר פעמים מחדר לחדר.


5. חיפוש רכב מתאים להובלה ומובילים לטעינה ופריקה

לאחר הערכת גודל וכמות הרכוש שלכם, תוכלו לפנות לחברה שלנו שתדאג להובלה למקום החדש. עלות ההזמנה תלויה בזמן הכולל של ההובלה, מספר המובילים ושירותי הובלה נוספים. המנהל יבהיר את כל הפרטים החשובים שצריך לדעת: תאריך, שעה, קומה, זמינות מעלית משא, מידות חפצים, כתובת וכדומה. על סמך מידע זה מחושבת העלות הסופית שתמנע הפתעות במחיר הסופי ביום ההובלה.
כדי לדעת איך להתכונן למעבר דירה, צריך לבחור בחברת הובלות אמינה. אנו חותמים אתכם על הסכם המפרט את תנאי העבודה והאחריות על הרכוש המובל וסעיפים חשובים נוספים.


6. ארגון ואריזה של התכולה

מומלץ לקנות חומרי אריזה בכמות מספקת ואפילו כדאי לקנות יותר ממה שאתם חושבים שתצטרכו, כך לא תצטרכו לדאוג לזה במהלך יום המעבר. בעת האריזה, מומלץ לפעול לפי הכללים הבאים:

  • בקופסאות קטנות ארזו את הדברים הכי שימושיים שלכם. השתמשו בדבק נייר וכתבו על הקופסאות מה הן מכילות כדי שתמצאו את מה שאתם צריכים במהירות.
  • תארזו את הבגדים לא לפי צבע, אלא לפי עונה, וקטגוריה.
  • מבעוד מועד תכבסו ותייבשו את הנעליים שלכם, לאחר מכן תעטפו בעיתונים ותארזו בקופסאות.
  • כדאי להוביל בגדים שלא ניתן לגהץ ישירות על קולבים – פריטי עור, מעילי פרווה, ג'קטים וכו. כיסויים מותאמים יסייעו בהגנה מפני פגיעה בבד.

איך לארגן מעבר לדירה חדשה ולארוז דברים כמו: כלים, ספרים, וכו'? לשם כך, נעשה שימוש בקופסאות קראפט קשיחות ששומרות על צורתן. הן מגנות בצורה מעולה על פגיעה בתוכן הקופסה.
כשמדובר על פריטים גדולים הצעד הראשון הוא פירוק (רהיטים, מכשירי חשמל ביתיים, מראות וכו') אם יש מה להוציא מבפנים, צריך לעשות את זה. כדי לארוז נעשה שימוש בניילון בועות במספר שכבות, קרטון גלי, או בד רך.


7. מי יכול לעזור בהכנות לקראת המעבר?

אם אינכם רוצים להשקיע זמן ואנרגיה בארגון רכבי הובלה, מומלץ ליצור קשר עם חברת xhovala, שתפתור לכם את כל הבעיות הקשורות במעבר. צוות מקצוענים ידאג לא רק להובלת החפצים שלכם ברכב חדיש, אלא גם לאריזה, הרכבה/פירוק, טעינה ופריקה והנחת הריהוט במקום שתבקשו. זה יחסוך מכם כאב ראש מיותר ויהפוך את המעבר לאירוע רגוע ונחמד.

9 / 9
השאר תגובה: