הובלת פריטים בודדים

הובלת חפצים: תסמכו על מקצוענים

מעבר דירה זה משהו שקורה לכולנו בשלב כזה או אחר בחיים. שינוי מקום מגורים הוא שלב חדש בחיים, ואנחנו חושבים שהוא צריך להתחיל ברגל ימין. הובלה בטוחה היא הובלה שכוללת אריזה נכונה, ופתרון מקצועי לבעיות בדרך.

לא ניתן להכניס את כל החפצים לקופסאות. ועבור חלק מהחפצים חשוב להשתמש בכלים מיוחדים המגנים עליהם מפני נזק במהלך ההובלה. מומחי xhovala מכירים את כל הטריקים הקשורים במעבר דירה נוח ובטוח.

תוכנית פעולה מתוכננת מראש

אנו ערוכים לספק הובלה מהירה לדירה או למשרד חדש של כל סוגי החפצים – בגדים, נעליים, מכשירי חשמל וציוד, רהיטים, צמחים ועוד. לעובדים שלנו יש ניסיון רב ופתרונות למספר בקשות בהובלה אחת, או שירות אחד במחיר מציאה.

פירוק והרכבה

כדי להעביר ריהוט בצורה הטובה יותר, תחילה יש לפרק חלק מהרהיטים. העובדים שלנו הם לא רק מובילים, הם גם מרכיבי רהיטים מקצועיים ובעלי נסיון.

אריזת חפצים אישיים

אנו לוקחים אחריות על בטיחות ושלמות החפצים שלכם ומקפידים על חומרי אריזה איכותיים. אנחנו נעזור לכם לארוז את כל מה שאתם צריכים: ספרים, כלים, צעצועי ילדים ועוד. גם הבגדים שלכם יכולים להיות מועברים ישירות על קולבים כדי לא לקמט אותם. כל הארגזים המוכנים יסומנו, מה שיאפשר לכם למצוא במהירות את מה שאתם צריכים עם ההגעה למקום החדש.

הובלת רכוש

בעבודתנו אנו משתמשים בהובלה מותאמת לכל סוג תכולה, מה שהופך את ההובלה ליותר מבטוחה. החלל הפנימי של רכבי ההובלה מספק ריפוד רך, חגורות הידוק, שבזכותם אנו משיגים קיבוע אמין.

העמסה ופריקה

הצוות שלנו מבצע את כל סוגי העבודות: הורדת והעלאה לקומה הנדרשת, גם אם אין מעלית בבניין. המומחים שלנו יעמיסו ויפרקו את הפריטים שלכם בלי לפגוע בשום דבר בדרך.

סידור במקום

לפי בקשת הלקוח, אנו מעמידים הכל במקום בדירה החדשה. מסדרים את הבית עם ריהוט, תולים תמונות, וילונות, מראות ומדפים. לאחר הפריקה נפנה את כל האשפה ונוציא את מוצרי האריזה המשומשים.

אחסון חפצים

במידת הצורך אנו יכולים לשמור על תכולת ביתכם במחסן שלנו אם אתם בתקופה של שיפוצים, מעבר דירה או כל סיבה אחרת. חישוב המחיר מתבצע בהתאם לנפח התכולה. אתם לא תצטרכו לשלם עבור שטח לא מנוצל.

כיצד מבצעים הזמנה

הובלה במחירים נוחים זמינה לכל לקוחותינו. להזמנת השירות יש להתקשר למספר המצוין באתר ולציין את מידות הריהוט והציוד, משקל הפריטים וזמינות של מעלית במקום. ניתן להגיש בקשה גם באופן מקוון: המנהל שלנו יחזור אליכם בהקדם לבירור כל הפרטים. אנחנו עובדים שבעה ימים בשבוע ומוכנים לעבוד גם בחגים.