הובלת ספה

הובלת ספה עם יחס זהיר לרהיטים

הובלת ספות על ידי מקצועני Xhovala בישראל מתבצעת ברמה גבוהה באמצעות רכבים מיוחדים ומובילים מנוסים. הובלה בטוחה הפכה לאפשרית בשל אפשרויות של הובלה מודרנית, המצוידת במחברים לקיבוע חזק. אנו עוסקים במעבר דירה ומוכנים לספק את כל השירותים הנלווים. הטעינה והפריקה מתבצעת ללא בעיה ובזהירות המירבית. ההובלה מתבצעת במהירות ובמסגרת זמן קבועה מראש.

תעבירו את הספה שלכם עם מובילים במהירות ובנוחות

אם אתם לא רוצים לבזבז זמן, לפרק ולסחוב את הריהוט בעצמכם, מומלץ לפנות לקבלת עזרה מהמומחים שלנו. כל העובדים שלנו עוברים הכשרה, ולאחר מכן הם עובדים בגישה מקצועית שתשמור על החפצים שלכם. אנשי מקצוע דואגים לאריזה נכונה של הספות כדי למנוע כל נזק מכני.
יש לנו צי רכבים משלנו של עם מגוון רכבי הובלה מודרניים. כל הרכבים עוברים בדיקות טכניות בקביעות מה שמבטיח הובלה ללא בעיות בדרך.

ביצוע הזמנה של הובלה עם Xhovala

השירות שלנו יאפשר לכם הובלת רהיטים במחיר נוח לדירה, בית או למשרד החדש שלכם. אנו נדאג לפירוק, העמסה, משלוח והובלה עד לקומה הרצויה עם הרכבה והתקנה במקום.
בעת חישוב העלות אנו לוקחים בחשבון את כל המאפיינים החשובים, כמו למשל אם יש במקום מעלית.
ניתן להזמין הובלת ספה בטלפון או באינטרנט ע"י השארת פניה באתר. לאחר השארת פניה יצרו איתכם קשר כדי לשמוע את כל הפרטים על ההובלה. איתנו אתם חוסכים זמן, מאמץ וכסף.

    צור קשר