הובלת מיטות

הצוות שלנו ב- Xhovala הוא בעל ניסיון עשיר בתחום ההובלות בשוק הישראלי, וכיום החברה מתחרה בהצלחה על המקום הראשון בשוק ההובלות הישראלי, רמת השירות הגבוהה והמחירים הנגישים הופכים אותנו למושכים ביותר בישראל. ללא קשר לנפח המטען המועבר, בין אם מדובר בפריט בודד מהרהיטים שלך, או העברת משרד שלם של חברה גדולה, אתה תקבל מגוון רחב של שירותים בצורה המקצועית ביותר. ההתמקדות שלנו מרוכזת, ולכן מאפשרת לנו לתת את מלוא תשומת הלב שלנו ביישום וארגון של איכות שירות גבוהה, זאת בניסיון ליצור נוחות מרבית עבור הלקוחות שלנו שעוברים למקום חדש בישראל. חברות ויחידים רבים סומכים עלינו להעביר רהיטים בישראל. אנחנו מבצעים את כל העבודה בקפידה רבה, והובלת רהיטים היא הפעילות העיקרית של החברה שלנו, אך כמו כן, אנו מבצעים הובלת מטענים בכל ישראל. אנו נספק לכל הלקוחות שלנו כלי רכב שיעמדו בדרישות בהתאם למטרת ההובלה. ניתן להזמין את המעבר בין השעות 22:00- 7:00 -אנו מבצעים הובלות 24 שעות ביממה.

הובלת דירות

חברת xhovala מספקת שירותים מקצועיים להעברת דירות בישראל. המעבר לבית חדש הוא תמיד אירוע משמח, כי כולנו שואפים לטוב ביותר, כלומר הדירה החדשה היא בהחלט טובה יותר מהישנה, והאזור גדול יותר ויוקרתי יותר! ובכן, אתם כבר יכולים להתחיל להתכונן לחגוג, והמובילים שלנו יעשו הכל כדי שמעבר הדירה והתהליך עצמו לא יגרום לכם שום טרחה.

הובלות ריהוט – הרכבה ופירוק רהיטים

ברוב המקרים, הובלה של משרדים, דירות, רהיטים, הובלת סחורות דורשת הרכבה ופירוק של רהיטים. הרכבה נכונה ופירוק רהיטים הוא תהליך מורכב וקפדני הדורש ניסיון ומקצוענות מצד המובילים. לעתים קרובות בזמן ההובלה אין מומחים המוסמכים להרכבת רהיטים וידוע כי הרכבה ופירוק לא מקצועיים יכולה להוביל לתוצאות רעות. יצרני רהיטים, כמו גם יצרנים של חלקי ריהוט, סומכים על עבודתם המקצועית של המובילים שיפרקו וירכיבו את הרהיטים, וזה נכון במיוחד עבור מוצרי ריהוט יקר וייחודי. יחד עם פירוק והרכבת רהיטים, היבט חשוב הוא גם אריזת הרהיטים להובלה ולהעברה, המומחים של החברה שלנו מנוסים ויודעים איך להוביל, לפרק, להרכיב, ולעטוף את הרהיטים כדי שההובלה תתבצע בצורה חלקה.

שירותי הובלות

הובלה באיכות גבוהה אינה משימה קלה. ומעל לכל, האיכות שלה לא יהיה תלוי בסוג הרכב, אלא בכישורים של המובילים, אשר לא רק צריכים להיות חזקים פיזית, אלא גם צריך להיות מוכשרים בעבודה עם ציוד, הרכבה ופירוק רהיטים, פירוק והתקנה של מכשירי חשמל ביתיים שונים. לכן, המקצוע של המוביל משלב מספר מקצועות אחרים. בנוסף, המוביל אחראי על בטיחותם המלאה של חפצי הערך המועברים בעת ההובלה.

אחסון רהיטים\מוצרים

החברה שלנו מציעה להשכרה חדרי אחסון בגדלים שונים לשימוש אישי ולצרכים עסקיים. בניגוד למתחרים הקיימים שמציעים "אחסון מאובטח בישראל" או "השכרת מחסן", הכולל שכירת שטח מחסן גדול למדי (החל מכמה מאות מטרים רבועים), אנו מציעים מחסנים זעירים בגדלים משתנים. בזמן אמת חלק ממחסני האחסון הגדולים מכריזים על שירות "אחסון אישי של מוצרים", אבל לעתים קרובות מה שאתה בעצם מקבל הוא שטח קטן בחדר אחסון ענק, בעל גבול מותנה, כשהדברים שלך מאוחסנים יחד עם רכוש אחר השייך ללקוחות אחרים או לחברת האחסון. תסכימו שסוגיית הביטחון והאבטחה של הרכוש נותרת פתוחה.

אנו פועלים בכל רחבי הארץ: הובלות בראש העין הובלות ברחובות הובלות ברמלה הובלות בראשון לציון הובלות ברמת גן הובלות בפתח תקוה הובלות בנתיבות הובלות ביפו הובלות בחולון הובלות בערד הובלות ברמת השרון הובלות ברעננה הובלות בדימונה הובלות בבני ברק הובלות באופקים הובלות בגדרה הובלות בבני עייש הובלות בקריית גת הובלות בקריית מלאכי הובלות באשקלון הובלות בבאר שבע הובלות בנס ציונה הובלות ביבנה הובלות בית שמש הובלות בבת ים הובלות בהרצליה הובלות בגבעת שמואל הובלות אור יהודה הובלות בהוד השרון הובלות בכפר סבא הובלות בלוד הובלות בביתר-עילית הובלות בבית שאן הובלות לאילת הובלות בתל אביב הובלות ביהודה הובלות בירושלים הובלת פסנתר הובלות קטנות הובלות בישראל הובלות בצפון הובלות בדרום הובלות ברחבי הארץ פירוק והרכבת רהיטים הובלת מטענים הובלת רהיטים

    צור קשר