מחיר

הובלות במחיר קבוע מראש: יש לנו יחסי אמון עם לקוחותינו

חברת xhovala מציעה לא רק שירותי הובלות בישראל, אלא גם מבצעת הובלת מטענים. לאחר הסכמה על תקופת העבודה, הרכב מסופק בזמן שנקבע. גישה מקצועית מבטלת כל קושי שיכול לצוץ בזמן תהליך ההובלה. יחד עם זאת, מחיר ההובלות הינו מחיר נוח לכל כיס.

אנו מחזיקים צי רכבים מגוון, ובזכות כך הלקוח מקבל את את השירות בצורה המותאמת לצרכיו.
התעריפים עבור השירות משתנים בהתאם לרכב הנבחר. אנו נעזור לכם להעביר כל פריט ופריט, ללא לחץ: אנחנו מחשבים את העלות מראש, מתכננים את תכנית ההובלה, אורזים ומפנים את כל החפצים מהדירה, מובילים ומציבים את הכל במקום.

תמחור שקוף

תעריפי ההובלה שלנו מוצגים כמחיר קבוע. בעת ביצוע הזמנה, ניתן לבקש הובלה במחיר הנקוב או לבקש חישוב בהתאם לשירותים נוספים שהלקוח זקוק להם. המחירים ב-Xhovala נועדו להבטיח שכולם יוכלו לפתור את משימת ההובלה ברחבי הארץ. בעמוד זה תוכלו להכיר את מדיניות המחירים שלנו, זאת תוך התחשבות ברכב הנבחר, זמני העבודה ומשך תהליך ההובלה.
התעריפים המפורטים בנויים עבור שירותים הניתנים ברוב המצבים הסטנדרטיים. עם זאת, תמיד ניתן להשתמש בהצעות פרטניות בהתאם לשירותים הנדרשים. אצלנו תמנעו מתשלום יתר על עבודה שאינה נחוצה לכם.

מה קובע את מחיר ההובלה

אחד הגורמים העיקריים שכדאי להתמקד בהם הוא מאפייני רכב ההובלה ואורך המסלול מנקודת המוצא אל היעד. בעת החישוב, נציג החברה שלנו לוקח בחשבון את הנקודות החשובות הבאות:

  • כושר נשיאה של רכב ההובלה. גם אם התכולה לא שוקלת הרבה, יכול להיות שהיא גודלה בנפח. עם מדובר במצב כזה יש צורך ברכב עם יכולת נשיאה גדולה יותר, שמאפשר זאת.
  • מרחק נסיעה: ככל שהרכב צריך לנסוע רחוק יותר, כך העלות הסופית גבוהה יותר.
  • סוגי ומאפייני הפריטים המובלים: מידות, משקל וכו'.
  • מועד ההובלה: הזמנות דחופות מעלות את המחיר.
  • שירותים נוספים: הובלות, אריזה, הרכבה/פירוק רהיטים וכו'.

את העלות המדויקת של ההובלה פרטית שלכם, תוכל לברר עם נציג החברה שלנו. ניתן לפנות למומחה בטלפון: 053-222-52-78. כמו כן, תוכל להשאיר בקשה באתר תוך ציון פרטי ההתקשרות שלכם ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

    צור קשר