שירות הובלה עצמית

רכבי הובלה: סיוע מהיר ואמין

חברת ההובלות xhovala מספקת שירותים מקצועיים בהובלת רהיטים, מכשירי חשמל ביתיים, ציוד משרדי, חומרי בניין ועוד. לתיאום הובלה פנו אלינו בטלפון או השאירו פניה באתר. המנהל שלנו ייצור אתכם קשר בהקדם האפשרי על מנת לברר את כל הפרטים. בנוסף, תוכלו לבחור בשירותיהם של מובילים מוסמכים שידאגו לאריזה אמינה של חפצים, פריקה והעמסה, הרכבה ופירוק של ריהוט. אנשי הלוגיסטיקה שלנו יתכננו את המסלול הטוב ביותר כך שלא נעמוד בפקקים ותקבלו את השירות במחיר הנמוך ביותר. אנו מציעים מגוון רחב של רכבים בגדלים וקיבולות שונות. הרכב המתאים לכם נבחר על פי גובה, אורך ורוחב המטען ומשקלו כמובן.

שירותים אפשריים עבור לקוחות xhovala

  • שירותי הובלה אמינים. אנו נשמח לקחת על עצמנו את כל הדאגות הקשורות בהובלת הרכוש שלכם. פונים אלינו, ומקבלים שירות מהיר, מדויק ומקצועי. אנו מעניקים אחריות לשמירה על שלמות הפריטים המובלים על ידינו.
  • אנו מובילים את כל סוגי המטענים. למען בטיחות הפריטים שלכם אנו משתמשים בחבלים, ניילון בועות, קרבינרים, וציוד שמאפשר העמסה בטוחה לרכב ההובלה. יש ברשותנו את כל החומרים והידע כדי לספק את ההובלה הטובה ביותר.
  • אריזה בטיחותית. אנו לוקחים בחשבון את סוג החפצים המובלים ובוחרים חומרי אריזה מתאימים. האריזות מסומנות כך שתוכלו למצוא במהירות את כל מה שתצטרכו במהירות.
  • פירוק והרכבה. בנוסף להובלה עצמה, ניתן להזמין שירותי פירוק והרכבה של ציוד, ריהוט וכדומה, בנוסף ניתן להזמין עזרה בהובלה בשילוב פריקה והעמדת הריהוט במקומו. לבקשת הלקוח אנו גם מנקים ומוציאים אשפה ומוצרי אריזה משומשים.

מחירים נוחים

כבר בהתחלה כשאתם מסבירים לנו מה חשוב לכם בהובלה עבורכם, אנו נבחר תמיד באופציה המשתלמת והטובה ביותר עבורכם.

בחירת הרכב תלויה בכמות ונפח המטען. העלות הסופית תלויה במרחק הנסיעה ובזמן השימוש ברכב ההובלה שלנו. אנו מספקים שירות איכותי ומהיר, ופועלים גם בשעות הלילה. כל העובדים שלנו הם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב, המסוגלים לפתור כל בעיה.