שירותי סבלות

שירותי מובילים – חוסכים בזמן ומאמץ ללקוח

ארגון מעבר דירה פשוט ונוח זאת משימה לא פשוטה. איכות התוצאה תלויה קודם כל בביצועי העבודה של המובילים. העובדים חייבים להיות חזקים פיזית, בעלי כישורים ויכולת עבודה עם ציוד מתאים. מומחים אמיתיים מסוגלים לפרק ולהרכיב רהיטים במהירות, לפרוק ולהתקין מכשירי חשמל ביתיים מכל סוג. צוות המובילים של xhovala מורכב מאנשי מקצוע מגוונים עם ידע רחב בתחום.

העובדים שלנו מבטיחים לבצע את העבודה בבטיחות יתרה, לשמור על תכולת ההובלה. הם יוציאו, יעמיסו, יפרקו וירכיבו במהירות כל סוג של מטען. ניתן לבצע הזמנה של הובלה בטלפון בין השעות 7:00-22:00. ההובלה מתבצעת בהתאם לבקשות הלקוח שניתנות מראש, בכל שעה ביום.

מובילים שיוכלו לפתור כל בעיה במהלך מעבר הדירה

  • חסכון באנרגיה של הלקוחות. העמסה ופריקה עצמית של תכולת הדירה שלכם לוקחת המון זמן, עצבים וכוחות. עדיף לתת לאנשי מקצוע לעשות את העבודה הזו במקומכם.

כל מה שצריך לעשות זה להשאיר פניה באתר שלנו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

  • אנו מציעים הובלות של כל סוגי התכולה. אין לנו בעיה גם עם הפריטים הכי שבירים שלכם. אנו נוביל את הכל בצורה הבטוחה ביותר ונגיע לכל קומה שצריך.
  • אנו מקדישים את מירב תשומת הלב לאריזה נכונה ודואגים לבטיחות התכולה של הדירה או המשרד שלכם. בעבודתנו אנו משתמשים בחומרי אריזה עמידים וחזקים.
  • המובילים שלנו יעמידו הכל במקום שצריך. ירכיבו ריהוט וציוד במידת הצורך, וידאגו שלא לפגוע בדרך ברצפה, בקירות או בדלתות של המקום.

הזמינו הובלה מחברת xhovala

השירותים שלנו מתבצעים על ידי מקצוענים עם ניסיון רב. עובדים מקצועיים מבצעים את כל המשימות שניתנות להם במהירות, ומורידים ממכם את רוב העבודה. במשך 11 שנות עבודה, קבענו כללים המאפשרים לנו לעשות עבודה ברמה הגבוהה ביותר. ניתן לקרוא ולהתרשם גם מביקורות של הלקוחות שלנו. אנו לוקחים אחריות על בטיחות הרכוש שלכם הן בהובלות קטנות והן עבור פרויקטים גדולים ומשמעותיים.

צי הרכבים שעומד לרשותנו מאפשר לארגן בקלות הובלה של מטענים בכל גודל. בתוך רכבי ההובלה ישנם כלים מיוחדים המונעים מדברים לזוז בזמן נסיעה ולשמור על הבטיחות של התכולה. צוות מנוסה, זמינות של רכבים מגוונים, זמני עבודה נוחים, ומחירים נגישים הם רק חלק מהיתרונות שלנו. תוכל לברר עוד בשיחה עם המנהל שלנו.