הובלת דירה מהירה: ללא דאגות ובעיות

אפשר להפוך את מעבר הדירה לאירוע נחמד ומשמח בתנאי שחושבים ומתכננים את כל הנושאים הטכניים לפרטי פרטים. גישה מקצועית מאפשרת לנו לסיים עם כל הדברים ביום אחד. רק דמיינו: אחרי כמה שעות אתם יושבים על הספה האהובה עליכם בבית החדש, וכל שאר הרהיטים מונחים במקומם והכל כבר מסודר על המדפים. תוכלו לחגוג חנוכת בית עם חברים באותו היום אם אתה תבחרו במעבר דירה עם xhovala.

ארגון מדויק של המעבר

מי שפונה אלינו מקבל שירות מקצועי שמוכח  באלפי תגובות מלקוחות מרוצים.

 • הובלה והעמסה מקצועית של החפצים שלכם. הצוות שלנו דואג שהכל יהיה ארוז בצורה בטוחה, והמעבר יהיה מהיר ונוח. כדי שההובלה תהיה מהירה ומקצועית, אנו שולחים מספר מתאים של מובילים למקום.
 • הרכבה ופירוק רהיטים. העובדים שלנו ניגשים בזהירות לעבודה. כל הפעולות מבוצעות בהתאם להמלצות היצרן שנקבעו בהוראות. יש לנו את כל הכלים שיבטיחו הובלה בטוחה ללא תזוזה ברכב. לאורך כל המסלול אנו עוקבים אחר בטיחות התכולה.
 • אריזה חזקה. אנו משתמשים בחומרים איכותיים מתאימים. העמסה מתבצעת בזהירות כדי לא לפגוע אפילו בפריטים השבירים ביותר, כולל כלי זכוכית.

המטרה העיקרית שלנו היא לגרום לכם להיות שמחים ביום המעבר. אנו נפטור אתכם מכל ההכנות המייגעות שגוזלות זמן רב. החברה שלנו מוכנה לקחת על עצמה את כל העבודה, אתם רק צריכים לראות בעצמכם איך הכל מתבצע באופן מושלם. השירותים שלנו מוצעים במחירים הוגנים, אך העבודה מתבצעת ברמה הגבוהה ביותר כך שהלקוח יכול להיות רגוע. העובדים שלנו יפרקו את הקופסאות במקום החדש, יסדרו את הרהיטים במקומם וירכיבו את כל מה שצריך בשביל שהכל יהיה מושלם.

אחריות מלאה על בטיחות הרכוש

העבודה שלנו כרוכה בחתימה על הסכם הקובע את כל התנאים והסבר על אחריותנו לבטיחות הפריטים המובלים. כדי לשמור על החפצים האישיים שלכם שלמים, אנו פועלים לפי מספר כללים:

 • שיטת אריזה בטוחה, העלאה והורדה, הובלת חפצים מסוגים שונים.
 • שמירה מפני נזקי עמודים, קירות, ומעלית בעת נשיאת ארגזים ורהיטים.
 • שימוש בחומרי אריזה אמינים ועמידים.

בחברה שלנו הובלת דירה מתבצעת על פי הסטנדרטים שלנו, שכלל העובדים שלנו כפופים להם. עבודת הצוות מפוקחת על ידי שירות בקרת האיכות. 

העלות של השירותים מבוססת על מספר גורמים:

 • מספר המובילים ושעות העבודה הנחוצות
 • גודל רכב ההובלה וזמן השימוש בו
 • כמות חומרי האריזה והגנה

ניתן להזמין את השירותים שלנו בטלפון או באתר. במידה ותשאירו פניה באתר המנהל שלנו ייצור איתכם קשר בהקדם כדי לקבל את כל הפרטים.


הובלת דירת חדר עוברים בקלות, את העבודה הקשה אנו לוקחים על עצמנו!

מעבר דירה יכול להפוך לאחד האירועים הכי שמחים ומהנים בחיים שלך, אבל בשביל זה צריך לתכנן הכל נכון ובצורה אחראית. מעבר דירה שמתוכנן היטב לוקח בדרך כלל יום אחד. בערב אתה כבר בכורסא האהובה שלך, מסתכל על הדירה החדשה, ורואה שכל הרהיטים מורכבים ומונחים במקומם בצורה מסודרת. הבית מסודר, ואתה מלא כוחות – וזה אומר שהגיע הזמן להכין רשימה של מוזמנים לחנוכת הבית! מעבר כזה יהפוך למציאות עבורך אם תבקש את עזרתנו בהובלה.

בהתאם למטרות שלך, אנחנו מוכנים לארגן הובלה מותאמת עבורך או לספק מגוון של שירותים בודדים.

הובלת רכוש
הובלת דירה / קוטג'

הרכבה / פירוק רהיטים
אחסון
חומרי אריזה

  צור קשר
  הובלת חפצים: תסמכו על מקצוענים

  מעבר דירה זה משהו שקורה לכולנו בשלב כזה או אחר בחיים. שינוי מקום מגורים הוא שלב חדש בחיים, ואנחנו חושבים שהוא צריך להתחיל ברגל ימין. הובלה בטוחה היא הובלה שכוללת אריזה נכונה, ופתרון מקצועי לבעיות בדרך.

  לא ניתן להכניס את כל החפצים לקופסאות. ועבור חלק מהחפצים חשוב להשתמש בכלים מיוחדים המגנים עליהם מפני נזק במהלך ההובלה. מומחי xhovala מכירים את כל הטריקים הקשורים במעבר דירה נוח ובטוח.

  תוכנית פעולה מתוכננת מראש

  אנו ערוכים לספק הובלה מהירה לדירה או למשרד חדש של כל סוגי החפצים – בגדים, נעליים, מכשירי חשמל וציוד, רהיטים, צמחים ועוד. לעובדים שלנו יש ניסיון רב ופתרונות למספר בקשות בהובלה אחת, או שירות אחד במחיר מציאה.

  פירוק והרכבה

  כדי להעביר ריהוט בצורה הטובה יותר, תחילה יש לפרק חלק מהרהיטים. העובדים שלנו הם לא רק מובילים, הם גם מרכיבי רהיטים מקצועיים ובעלי נסיון.

  אריזת חפצים אישיים

  אנו לוקחים אחריות על בטיחות ושלמות החפצים שלכם ומקפידים על חומרי אריזה איכותיים. אנחנו נעזור לכם לארוז את כל מה שאתם צריכים: ספרים, כלים, צעצועי ילדים ועוד. גם הבגדים שלכם יכולים להיות מועברים ישירות על קולבים כדי לא לקמט אותם. כל הארגזים המוכנים יסומנו, מה שיאפשר לכם למצוא במהירות את מה שאתם צריכים עם ההגעה למקום החדש.

  הובלת רכוש

  בעבודתנו אנו משתמשים בהובלה מותאמת לכל סוג תכולה, מה שהופך את ההובלה ליותר מבטוחה. החלל הפנימי של רכבי ההובלה מספק ריפוד רך, חגורות הידוק, שבזכותם אנו משיגים קיבוע אמין.

  העמסה ופריקה

  הצוות שלנו מבצע את כל סוגי העבודות: הורדת והעלאה לקומה הנדרשת, גם אם אין מעלית בבניין. המומחים שלנו יעמיסו ויפרקו את הפריטים שלכם בלי לפגוע בשום דבר בדרך.

  סידור במקום

  לפי בקשת הלקוח, אנו מעמידים הכל במקום בדירה החדשה. מסדרים את הבית עם ריהוט, תולים תמונות, וילונות, מראות ומדפים. לאחר הפריקה נפנה את כל האשפה ונוציא את מוצרי האריזה המשומשים.

  אחסון חפצים

  במידת הצורך אנו יכולים לשמור על תכולת ביתכם במחסן שלנו אם אתם בתקופה של שיפוצים, מעבר דירה או כל סיבה אחרת. חישוב המחיר מתבצע בהתאם לנפח התכולה. אתם לא תצטרכו לשלם עבור שטח לא מנוצל.

  כיצד מבצעים הזמנה

  הובלה במחירים נוחים זמינה לכל לקוחותינו. להזמנת השירות יש להתקשר למספר המצוין באתר ולציין את מידות הריהוט והציוד, משקל הפריטים וזמינות של מעלית במקום. ניתן להגיש בקשה גם באופן מקוון: המנהל שלנו יחזור אליכם בהקדם לבירור כל הפרטים. אנחנו עובדים שבעה ימים בשבוע ומוכנים לעבוד גם בחגים.