как упаковать мебель при переезде

איך לארוז נכון רהיטים בעת מעבר דירה: המדריך המלא

1. איך לארוז נכון רהיטים בעת מעבר דירה: המדריך המלא

על מנת שהחפצים שלכם יישמרו במהלך ההובלה, יש צורך לבחור את בחומר האריזה המתאים ביותר ולארוז נכון. כך לא תצטרכו לדאוג לחפצים שלכם במהלך ההובלה. גישה נכונה שכזו מונעת מקרים של פגיעה והפסדים כלכליים.


2. עם איזה חומרים כדאי לארוז את הדברים שלכם?

הכלל העיקרי הוא קנייה מספקת של אריזות מראש. ניילון בועות, קרטון עמיד, סרט דבק, פינות הגנה, הכל בגודל המתאים ובכמות מספקת, כל אלה יעזרו להגן בצורה איכותית על תכולת הדירה שלכם. בבחירת סוג ניילון עדיף לבחור בתלת-שכבתי, מכיוון שהוא יעיל נגד חבלות, לחות, אבק ולחץ מכני. ואל תשכחו גם טוש כדי לכתוב על הקופסאות מה יש בתוכן.


3. כיצד לארוז רהיטים שאפשר לפרק בהובלה?

ישנה הנחה מוטעית שנוח יותר להעביר רהיטים בצורה מפורקת. פירוק חפצים גדולים כמו ארונות, מתלים, מיטות בהחלט מומלץ. כך יהיה הרבה יותר קל להרים את המוצרים. יתרון נוסף זה שהם יתפסו פחות מקום בהובלה. בנוסף, יש גם הרהיטים במידות גדולות מאוד שלא ניתן להוציא מהדירה מבלי לפרק אותם קודם.
אבל אם ניקח בחשבון פריטים בגדלים יותר קטנים, למשל שידות שיש ליד המיטה, כיסאות, שידות, אז ניתן לפרק אותם רק באופן חלקי. אפשרות נוספת היא להוביל אותם כמו שהם.

как упаковать мебель

ערכת אריזה כללית לריהוט מתפרק:

  • במידת הצורך מפרקים את כל האלמנטים הנשלפים – גלגלים, ידיות, רגליים. חשוב להוציא את המדפים ולארוז אותם בנפרד. וגם את המגירות ניתנות להסרה.
  •  טיפ שימושי: מלאו את המגירות בחפצים או בכלים כדי לחסוך במקום ולהימנע משימוש בקופסאות נוספות. אם אתם משאירים את הרהיטים מורכבים, אז תקפידו לארוז בצורה מאובטחת עם חומרים מתאימים וסרט דבק.
  • סרט הדבק יעזור גם לאבטח את הדלתות של הארונות. אם יש אפשרות, סגרו אותם אפילו עם מפתח.
  • ניתן להגן על גוף הרהיט אם עוטפים אותו בניילון בועות או מגבת / מטלית רכה.
  • החלק התחתון והחלק העליון של החפצים על ידי חלקים של קרטון גלי. אם לא ניתן להסיר את הרגליים, אז צריך להגדיל את קשיחות האריזה. מה שמאפשר את זה, הן שכבות נוספות של קרטון.
  • תקפידו להשתמש בשקית נפרדת שבה תשימו את האביזרים הנלווים של כל פריט. כדי לא להתבלבל כתבו מה יש בכל אריזה. אפשרות חלופית היא להדביק את השקית בתוך החפץ עצמו. כדי לשמור על סדר וארגון, סמנו את כל הדברים בטוש.

תוכלו להקל על ההרכבה הבאה אם ​​תצרפו גם הוראות מהיצרן להתקנה של לכל החלקים.


4. איך לארוז ריהוט מרופד?

הסירו כריות, משענות צד רכות מהספות ואת מה שאפשר. שקיות ניילון גדולות מתאימות כאריזה לפריטים רכים. יש לעטוף את כל הצדדים בניילון. להובלת מזרונים השתמשו בכיסויי מזרונים. הדרך הטובה ביותר להניח את המזרונים ברכב היא במצב זקוף.
נקודה חשובה: לסגור את מנגנון הקיפול של הספות המתכווננות. זה מה שיגן מפני פתיחה פתאומית במהלך ההובלה. כשזה מגיע לריהוט עור יש לארוז בבד עבה או לשים כיסויים מיוחדים. במידה וההובלה מתבצעת בחורף, חשוב לטפל גם במשטח רהיטי העור באמצעות ספריי מגן.


5. תמונות ומראות

עבור פריטים שכאלה, יש לעשות שימוש בחומר צפוף או בעטיפת בועות אוויר. כדי למנוע מהחבילה להיקרע ברגע הכי לא מתאים, תהדקו בנוסף עם סרט דבק. מומלץ לכסות מראות וציורים בקרטון עבה או בדפי נייר.
על ידי שמירה על כללים פשוטים, תוכל לשמור על הפריטים שלכם במצב מעולה. עם זאת, גם שמירה על כל ההמלצות לא תעזור אם תפגעו בפריטים שלכם בעת הנשיאה של הפריטים למקום החדש.
הפתרון הטוב ביותר הוא להיעזר בחברת הובלות עם ניסיון רב בתחום. חברת xhovala מציעה לא רק הובלה, אלא אריזה מדויקת עם חומרי אריזה מתאימים וגם שירותים נוספים שיעזרו לכם בהובלה. אתם יכולים להיות בטוחים שכל החפצים שלכם יגיעו במצב המושלם שלהם, והכל עם אחריות.

7 / 9
השאר תגובה: